SMMM Memet PEÇEN Kimdir

1974 yılında İstanbul'da doğmuştur. 1992 yılında Antalya Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra eğitimine Uludağ Üniversitesi İktisadi İlimler Fakültesinde devam etmiş ve İşletme bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Eğitim hayatının hemen ardından iş hayatına başlamış olan Memet Peçen, Alpek İnşaat AŞ.'de muhasebe müdürlüğü görevini üstlenmeden önce bir süre Duru Itriyat Deposu San.ve Tic.AŞ.  firmasında çalışarak tecrübe kazanmıştır. 2000 yılında Muhasebe Müdürü olarak çalışmaya başladığı Alpek İnşaat AŞ’nin aynı zamanda ortaklarındandır.

Alpek İnşaat AŞ. bünyesinde geliştirdiği mesleki ve yöneticilik tecrübelerini 2005 yılında aldığı SMMM ruhsatı ile birleştirerek Antalya SMMM Odasına bağlı olarak mesleğe adım atmıştır.

 Evli ve 1 çocuk babası olan Memet Peçen 2015 yılında Antalya İş Adamları Derneği’ne (ANTİAD) katılmıştır. Vaktinin büyük bir kısmını ailesi ve mesleğine adamış, sürekli yenilenen vergi ve sosyal güvenlik mevzuatını yakından takip ederek SMMM mesleğini başarıyla devam ettirmektedir

İncele

Makaleler